Your browser don't support script - Please enable this option or update your browser

مدیر و موسس مجموعه ملل پرشین

رسالت فردی من در زمینه آموزش، هدایتگر سالها تحصیل و فعالیت در این زمینه بوده است. و از آنجا که تامین آموزش فراگیر، با کیفیت و به‌روز برای تمامی علاقه‌مندان هدف اصلی بنده بوده است، فعالیت کاری مستقل خود را پس از سالها تحصیلات و فعالیت در دانشگاه با مجموعه مدارس ملل واحد دخترانه در سال 2003 در شهر اصفهان آغاز کردم و با لطف حق تعالی توانسته‌ام سال به سال بر زمینه های فعالیتی و گستره آموزشی آن با اضافه شدن مدارس پسرانه، مقاطع بالاتر و آموزشگاه تخصصی داخلی و بین‌المللی جانبی بیفزایم.

خوشبختانه فعالیت های بین المللی بنده و سابقه تحصیلی من در فرانسه، باعث شد تا مدارس ملل اولین و تنها مدرسه بین المللی دو زبانه فرانسه و انگلیسی در خارج از پایتخت و برای عموم باشد که بهترین کیفیت آموزشی در سطح بین المللی را برای دانش آموزان ایرانی و در داخل کشور فراهم کرده است.

در امتداد این مسیر به مدارس محدود نبوده، و مجموعه ملل موفق به تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای ملل و همچنین دریافت نمایندگیهای آموزشی بین المللی، مراکز معتبری ازجمله CNED فرانسه و IHLondon انگلستان شد تا حجم فعالیت های آموزشی خود را برای دیگر گروه های سنی و موضوعات متنوع تری از آموزش فنی و حرفه ای و تخصصی در مشاغل گوناگون گسترده نماید.

هم اکنون نیز ملل پرشین در این مسیر توسعه دهنده آموزش زبان، ادبیات، موسیقی، هنر و فرهنگ غنی و شکوهمند ایرانی برای تمامی ایرانیان خارج از کشور و علاقه‌مندان بین المللی در سراسر جهان می باشد. قطعا حمایت از هنر ایرانی بدون ایجاد بستر عرضه مطلوب ممکن نیز، لذا فروشگاه شاهکار برآورده این مهم می باشد.

فرزندان خانواده بزرگ ملل پرشین

ملل پرشین با هدف ترویج و توسعه آموزش زبان، ادبیات، موسیقی، طراحی لباس، هنر و فرهنگ غنی و شکوهمند ایرانی از جمله زیر مجموعه‌های موسسه آموزشی ملل می باشد، که در واقع بستر آموزشی استاندارد و نظارت شده برای ارائه دوره‌های مرتبط با بالاترین کیفیت و توسط برترین اساتید هر رشته و تخصص است، که به صورت حضوری و آنلاین، خصوصی و عمومی خدمت‌رسانی می‌کند.

ملل پرشین هماهنگ‌کننده و ناظر بر محتوای آموزشی، برنامه ریزی و نحوه برگذاری کلاسها بوده و ضامن کمی و کیفی تمامی دوره‌هاست. لذا می توانید آموزش صحیح و اصولی را با خیالی آسوده از ملل پرشین در خواست کنید و همچنین تمامی لوازم جانبی آن برای مثال کتاب، ساز و ... را از زیر مجموعه این وب سایت با نام فروشگاه شاهکار تهیه و درب منزل خود در سراسر جهان دریافت نمایید.

در واقع ملل پرشین می تواند بهترین فضا برای آموزش خوب برای دوستداران فرهنگ ایرانی، فرزندان نسل‌های دوم و سوم ایرانیان مهاجر و همچنین پژوهشگران و محقیق بین المللی است.

Why do I choose MelalePersian?

MelalePersian is the biggest online and offline shop for learning language, literature, architecture, and art of rich Persian heritage. With the aim of promoting and obtaining cultural interactions. The services have vast and divergence provided for interested individuals with considering to highest quality. This international, Iranian-French, company is trying to be the best representative of Iranian artistic works around the world.

MelalePersian Logo